niedziela, 8 czerwca 2014

Moja nowa powieść

   Kochani, dla wszystkich tych, którzy ostatnimi czasy wypytywali mnie o to, kiedy w końcu doczekają się mojej trzeciej książki, mam dobre wieści - połowa powieści jest już gotowa, podobnie jak szczegółowy plan całości, co oznacza, że teraz już powinno być z górki :) Obowiązki rodzinne i zawodowe nie pozostawiają mi zbyt wiele czasu na pisanie, ale mam nadzieję przyspieszyć z pracami nad powieścią w drugiej połowie tego roku. Z całego serca dziękuję Wam za recenzje i za prywatne wiadomości, które od Was dostaję. Naprawdę dodają mi one skrzydeł i motywują do dalszej pracy!
   A zatem, o czym będzie moja nowa książka? Będzie to opowieść o sześciu niezwykłych kobietach, trzech matkach oraz ich trzech nastoletnich córkach, które w swej walce o szczęście muszą zmierzyć się nie tylko ze światem, ale także z własnymi demonami. Więcej na chwilę obecną nie mogę Wam zdradzić, powiem tylko tyle - wiem, że wielu z Was liczyło na trzecią część przygód Izabeli, ale jestem pewna, że ci, którym moje dwie poprzednie powieści przypadły do gustu, z pewnością nie będą rozczarowani :) Postaram się co jakiś czas informować Was o postępach. Bardzo chciałabym, aby książka ukazała się drukiem w 2015 roku, więc proszę, trzymajcie za mnie kciuki!

2 komentarze:

 1. Nie mogę się już doczekać nowej powieści Pani Ewelino. Zainteresowała mnie Pani bardzo tą, krótka wzmianką na temat fabuły nowej książki. Życzę jak najwięcej czasu, który mogłaby Pani poświęcić na pisanie:)
  Serdecznie pozdrawiam:)
  Aga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję i również pozdrawiam :)

   Usuń