czwartek, 25 lipca 2013

Niezapominajki na licytacji

   Niedawno postanowiłam wziąć udział w organizowanym na Facebooku wydarzeniu "Na pomoc zwierzętom :) Licytacje książek i innych fantów :)". Jest to "inicjatywa grupy osób, którym los zwierząt nie jest obojętny - wielu ludzi o wielkich sercach i dobrej woli". Przekazywane przez darczyńców przedmioty zostają wystawione na aukcję, a uzbierane w ten sposób pieniądze są na bieżąco przekazywane osobom i organizacjom zajmującym się chorymi i porzuconymi zwierzętami. Organizatorki wydarzenia z pasją i zaangażowaniem nadzorują przebieg aukcji, a także dbają o to, by pomoc trafiała tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.
   Aby wziąć udział w akcji wystarczy zalogować się na FB, wejść na stronę wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/153270538159834/
i pod interesującym nas przedmiotem pozostawić komentarz z kwotą, którą chcemy za niego ofiarować. W ten sposób można wylicytować książki z autografami autorów oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Można także podarować coś od siebie :)
   Sama chciałam przekazać na ten cel coś wyjątkowego, dlatego też wpadłam na pomysł, by ofiarować niezapominajki w nieco innej formie. Może wśród was znajdzie się ktoś chętny do wylicytowania mojej akwareli, w którą włożyłam dużo pracy i serca:


   Wymiary akwareli to 24x32 cm, cena wywoławcza - 30 zł. Aukcja potrwa do 8-go sierpnia (do godz. 21.00). Zachęcam wszystkich serdecznie do przyłączenia się do akcji oraz do licytacji tego i innych wystawionych na stronie przedmiotów. Zwierzaki w potrzebie czekają na waszą pomoc!

1 komentarz:

  1. Z radością ogłaszam, że akwarelka została sprzedana za 51 zł. Gratuluję zwyciężczyni i dziękuję za wsparcie akcji ;-)

    OdpowiedzUsuń