wtorek, 23 lipca 2013

O blogu słów kilka

   Kilka dni temu Niezapominajkom "stuknęło" 2000 odsłon. Z tej okazji chciałabym wszystkim odwiedzającym mój blog serdecznie podziękować. Dziękuję za to, że tu zaglądacie, że czytacie i komentujecie. To wiele dla mnie znaczy.
   Gdy w maju rozpoczynałam przygodę z blogiem, przyświecała mi jedna myśl - chciałam, aby czytelnicy zainteresowani moją twórczością mogli odnaleźć informacje na mój temat lub też skontaktować się ze mną, gdyby mieli takie życzenie. Oczywiście nasuwały mi się wątpliwości, które zapewne ogarniają większość początkujących blogerów. A co, jeśli zabraknie mi pomysłów na ten blog? Albo, co gorsza, nikt nie będzie zainteresowany czytaniem moich postów? Zastanawiałam się także, czy zdołam otworzyć się na tyle, by tchnąć w ten blog trochę życia. Nie chciałam, aby stał się on jedynie zlepkiem suchych wiadomości, lecz cząstką mnie samej - moich przemyśleń, opinii, pasji i zainteresowań. By umożliwił moim czytelnikom poznanie mnie nie tylko jako autorkę, ale przede wszystkim jako człowieka. Mam nadzieję, że jestem na dobrej drodze, by osiągnąć ten cel :)
   W blogosferze nadal jestem niczym raczkujący maluch, który z zafascynowaniem poznaje otaczający go świat. Jeszcze wiele przede mną. Mam nadzieję, że nadal będziecie mi towarzyszyć w tej podróży. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

2 komentarze:

  1. Gratuluję :) początki w blogowaniu zawsze są trudne.. Pozdrawiam i kolejnych sukcesów życzę!:)

    OdpowiedzUsuń